Adventní jarmark v Praze s osobním odběrem - 13. 12.

Milí přátelé,

jako každý rok, i letos naše výrobky najdete na tradičním Adventním jarmarku v Obci křesťanů. A jako vždy se můžete těšit nejen na možnost vybrat si přímo na místě, ale pro ty z Vás, kteří ví přesně, co chtějí, i osobní oběry (objednávky osobních odběrů uzavíráme 11. 12; prosíme připojte k objednávce poznámku "Adventní jarmark"). Kromě nás se jarmarku každý rok účastní řada dalších řemeslníků, chráněných dílen, bio zemědělců a i několik dovozců bio a fairtrade výrobků. Kromě nás zde potkáte značku BIO například i u:

Vlněných oblečků

kosmetiky Weleda

bio zeleniny z Camphillu v Kopistech

Připravena je zábava pro děti i dospělé v podobě kulturního programu i možnosti vyzkoušet si různé zajímavé výrobní techniky s pomocí zkušených řemeslníků a samozřejmě také báječné organizátorkami doma vařené a pečené občerstvení. :)

Srdečně Vás zveme k návštěvě jarmarku, kam se vždy rádi vracíme pro jeho klidnou a radostnou, opravdovými Vánocemi prodchnutou (a absolutně nekomerční) atmosféru. Vstup je zdarma. :)

Těšíme se na každoroční sváteční setkávání s Vámi a do té doby Vám přejeme, aby se Vám předvánoční shon vyhýbal co nejvíce. :)

Jana Růžičková a Michal Vališ

Adventní jarmark - AMWA Organic v Praze

Kulturní program

Biobavlněný newsletter?