Nové biobavlněné přikrývky - i v zakázkových rozměrech

Milí přátelé a zákazníci,

zavedli jsme pro Vás novou řadu biobavlněných přikrývek, kterou pro Vás nyní vyrábíme s maličko odlišnou technologií, díky které jsou přikrývky vzdušnější. Jak je u nás zvykem, vyrábíme je z kompletně bio certifikovaných materiálů (mezinárodní certifikace GOTS), tedy povlak i vnitřní výplň tvoří certifikovaná biobavlna.

Přikrývky jsou koncipovány s celoroční univerzální hřejivostí, pokud Vám však přesto jedna stačit nebude, můžete si dokoupit druhou a svázat obě šesti připravenými tkaničkami, díky čemuž získáte vysoce hřejivou verzi. V letních měsících je můžete zase rozpojit, spát pouze pod jednou a druhou může používat jiný člen domácnosti nebo hosté.

Nově Vám naše biobavlněné přikrývky nabízíme též v zakázkových rozměrech. :)

Cenu přikrývek jsme byli nuceni o něco zvýšit, zejména z důvodu výroby z nových zásob, do nichž se promítlo celosvětové postupné vzrůstání ceny bavlny (potažmo též biobavlny) a celkové zvyšování ceny ropy a dopravy a žel též nevýhodného výměnného kurzu. Za tento fakt se Vám velmi omlouváme, jakkoliv není v našich silách tento vývoj ovlivnit, neboť je naším cílem čisté biotextilní výrobky dodat do co nejvíce domácností, a proto naopak - jak nám jen růst oblíbenosti našich výrobků umožňuje - ceny postupně snižujeme. 

Biobavlněný newsletter?