Vánoční akce: Ke každé objednávce ručníků a županů nad 1250 Kč hodnotný dárek zdarma

  Vážení přátelé a zákaznici,

před několika lety jsme se rozhodli, že budeme fungovat jako velkoobchod pro všechny. Množstevní slevy Vám tak nabízíme stabilně po celý rok.

Vzhledem k doslova řádově vyšším výrobním nákladům šetrné a etické výroby není možno poskytovat obrovské slevy, jaké se občas objevují u konvenčních výrobků. To jen poukazuje na jejich opravdovou hodnotu.

Pro letošní vánoce jsme ale pro Vás přichystali, v našem duchu, tak trochu jinou nabídku :-)

Za každých* celých 1250 Kč hodnoty ručníků a županů, které u nás nyní objednáte, Vám automaticky zdarma přibalíme poukaz v hodnotě 1250 Kč na základní diagnostiku organismu, měření krevního tlaku, určení stresové zátěže organismu a konzultaci s výživovým specialistou. Pro Vás, Vaše děti, či blízké.

Rozhodnete-li se tyto poukazy využít, zaplatíte pouze jednou a získáte tak ve výsledku až 50% slevu!


Mockrát děkujeme za Vaši volbu a přejeme krásný, pokud možno klidný, čas adventní.

Vaše

AMWA Organic

*) Akce platí pouze na naši kolekci ručníků a županů.  Jiné výrobky se v rámci této akce nezapočítávají. Max. počet poukazů je limitován 5 ks na 1 objednávku.

Poukazy není možno proplácet. Veškerou odpovědnost z plnění nese celorepubliková síť výživových poraden, která poukazy vystavila. AMWA Organic je pouze přikládá zdarma, v rámci vánoční marketingové akce.

Biobavlněný newsletter?