Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Děkujeme za krásných 5 let: 3měsíční slevy na bio metráž

Od počátku jsme se snažili prorazit a jít jinou, lepší cestou nejenom v tom co, ale i jak to děláme: naším cílem nebylo "jen" přinést na český trh čisté biotextilní výrobky, ale též přinést nové výrobní a obchodní modely, kde za své peníze získáte co nejvíce, tj. skutečnou hodnotu výrobku bez, v pravdě, zbytečných přidaných nákladů, obsáhlých distribučních článků, kamenných prodejen a dalších.

Vše se snažíme dělat jako bychom vyráběli pro sebe a přinášet výrobky takové, jaké bychom je chtěli sami pro sebe mít.

V naší nabídce tak naleznete nejen sortiment kvalitního, čistého domácího biotextilu s naprosto výjimečným poměrem kvality a ceny, nýbrž i v ČR dnes ojedinělou nabídku bio metráže čítající okolo 140 materiálů a při velkoobchodních odběrech dokonce převyšujicí 600 rozličných materiálů.
Je nám obrovskou radostí, že naše čisté, Zemi a lidi nezatěžující textilní materiály si u Vás nachází stále větší oblibu, a abychom tyto vzrůstající trendy ještě více podpořili a zpřístupnili bio metráž ještě širší skupině lidí, rozhodli jsme se Vám letos u příležitosti 5 let našeho působení na trhu v ČR poděkovat za Vaši volbu a dlouholetou přízeň tím,

že letos poskytneme nemalé prostředky, které bychom jinak použili na účast na veletrhu, na plošné zlevnění všech objednávek bio metráže v našem e-shopu o 43 Kč na běžný metr po celé následující 3 měsíce!

A pokud nám to Vaše společné odběry umožní, uděláme vše pro to, abychom tyto ceny udrželi i nadále.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši dlouholetou přízeň a skvělé ohlasy, které jsou nám motorem Vám ve spolupráci s našimi partnery stále přinášet v oblasti biotextilu jen to nejlepší.

Jak pro nás, tak i pro tento náš svět.

Bio metráž

Biobavlněný newsletter?