Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Matrace ze 100% přírodního latexu - recept na dobré spaní s trvanlivostí v desítkách let

Představujeme Vám další unikátní novinku v našem sortimentu: od dnešního dne v naší nabídce naleznete také matrace a podložky ze 100% přírodního latexu.

Proč přidáváme výrobky ze 100% přírodního latexu? Rozhodování bylo jednoduché - jasně nás přesvědčily svou trvanlivostí, komfortem a přírodním původem. Kdo z Vás měl možnost přírodní latex vyzkoušet, velmi dobře ví, o čem zde píšeme. Rozlámaná záda, nepohodlí, zdravotní problémy, to vše se matrací ze 100% přírodního latexu prostě netýká. Osobní zkušenost jedné z našich kolegyň potvrdila i po deseti letech používání naprostou absenci jakéhokoliv proležení či ztráty pružnosti. Výrobce udává životnost 20 let, tu Vám však potvrdíme až po roce 2020. :)

Kvalitní, trvanlivé a přírodní matrace navíc byly posledním kouskem mozaiky, který nám chyběl k celistvé nabídce pro zdravé spaní. A tak si nyní konečně můžete vybavit svou postel ze 100% přírodních materiálů od A až do Z na jediném místě.

Matrace - 100% přírodní latex

Přírodní původ latexu garantuje německý certifikát ECO

klikněte na obrázek pro vstup do oddělení matrací

Všechny nabízené výrobky pro Vás osobně zkoušíme, a proto věříme, že spojení těchto kvalitních a čistých materiálů zlepší kvalitu Vašeho spánku stejně zásadně, jako tomu bylo u  nás.

S přáním mnoha příjemně prožitých nocí,

Vaše AMWA

Biobavlněný newsletter?