Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Nové jarně veselé bio pohankovo-špaldové polštáře Joli

Naše řada bio pohankovo-špaldových polštářů má nové, jarně barevné přírůstky. Tři kombinace barev v potisku inspirovaném oblázkovou pláží jsou součástí řady bio povlečení AMWA Joli.

Vyberete si svého mazlíka? :)

Bio pohankovo-špaldové polštáře AMWA Joli

Bio pohankovo-špaldové polštáře vyrábíme z bio pohankových a bio špaldových slupek z českého ekologického zemědělství, které jsou zašity do plátna ze 100% nebělené biobavlny. Barevné snímatelné povlaky tvoří opět 100 % biobavlna s potiskem. Veškeré biobavlněné materiály jsou kompletně certifikovány mezinárodními biotextilními standardy GOTS.

Tyto čisté polštářky jsou oblíbené pro své dokonalé ortopedické vlastnosti a hřejivost. Sypká vnitřní náplň umožňuje polštář jakkoliv vytvarovat přesně tak, jak právě potřebujete, a tak se tyto polštáře vždy přizpůsobují Vám a nikdy Vy jim. Bio pohankové a špaldové slupky snadno absorbují teplo, které poté dlouho vyzařují. Přináší úlevu při bolestech krční páteře a hlavy, ale zejména delší Macíky lze používat při spaní i pro podepření zad, hrudi i jiných částí těla pro úlevu od dlouhotrvající bolesti...

Biobavlněný newsletter?