Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Slavnostní otevření výstavy provází beseda o bio fairtrade textilu

Kde: Říčany u Prahy

Kdy: 8. března 18:00

Rádi bychom Vás tímto pozvali i na naše povídání do Říčan u Prahy, kde bude 8. března otevřena čtrnáctidenní výstava Ušili to na nás. Výstavu bude doprovázet cyklus událostí, věnovaných ekologickému a etickému přístupu k textilu.

U příležitosti zahájení výstavy bude promítán investigativní dokument Smlouva s ďáblem, mapující nelidské pracovní podmínky a nedostatečnou ochranu přírody v textilním průmyslu v Indii.
Po filmu bude následovat beseda o etickém a ekologickém rozměru textilní výroby a biotextilu jako alternativě. Na tato témata si s Vámi budou povídat Michaela Rychtecká ze Společnosti pro Fair Trade a Michal Vališ a Jana Růžičková ze společnosti AMWA.

Informace o současném stavu běžné textilní výroby tak doplní praktické informace o variantách, které se na českém trhu nacházejí a jejich přínosech pro uživatele a životní prostředí. Návštěvníci také budou mít možnost prohlédnout si a na vlastní dotek vyzkoušet kvalitu výrobků z bio bavlny, bio hedvábí a bio vlny. Ukázkové vzorky pochází z nabídky společnosti AMWA a Vlněné oblečky (www.vlneneoblecky.cz).

Výrobky společnosti AMWA bude možno přímo zakoupit.

Srdečně Vás zveme k návštěvě a těšíme se na osobní setkání s Vámi,

Vaše AMWA

Pozvánka

Biobavlněný newsletter?