Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Úžasné nové podzimní kolekce hřejivých bio materiálů!

 Vážení přátelé a zákazníci,

podzim je v plném proudu. Listí se barví do spousty barev, pomalu opadává a teploty klesají.

Není však třeba klesat na mysli protože tu pro Vás máme rovnou 2 nové úžasné kolekce podzimních a zimních bio materiálů, které Vás doslova pohladí a zahřejí jak na těle, tak i na srdci! :-)

Máte rádi hřejivé teplo fleecového oblečení, ale netěší Vás se zahalovat do plastů? Nyní již nemusíte dělat žádné kompromisy...

Máme tu pro Vás novou bohatou kolekci heboučkých přírodních fleecových bio materiálů, s hřejivým dotekem 100% biobavlny.

Vetšina z nás již ví, jak se konvečně vyrábí denim. Není to nic hezkého a již nějaký pátek Vám přinášíme ekologicky a eticky šetrně vyrobené alternativy v podobě ručně tkaných bio denimů ze 100% biobavlny, barvené bio certifikovanými barvami.

Nyní ale pro Vás máme něco opravdu speciálního...

Obrovskou novou barevnou kolekci měkoučkých, ručně tkaných denimů, v odstínech, inspirovaných slavnými barvami jedné z nejprestižnějších tradičních evropských barvířských společností. U nás ale, jako vždy, v bio kvalitě!

Naleznete v ní i 4 perly v podobě počesaných denimů, které nám svou jemností vyrazily dech...  Vnitřní počesaná strana je tak neskutečně hladivá, že možná i zapomenete, že na sobě máte denim... Na dotek totíž připomíná spíše heboučký flanel a garantujeme Vám, že se v nich budete doslova rozplývat! :-)

Máte na závěr chuť na něco opravdu chlupatého a huňatého?

Máme tu pro Vás nově 100% biobavlněný Plyš :-)

Doufáme, že i s našimi hřejivými bio materiály strávíte opravdu radostný podzim a děkujeme za Vaši volbu od srdce.

.Vaše AMWA Organic

Biobavlněný newsletter?