Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Výrazné rozšíření nabídky bio metráže

Milí přátelé a zákazníci,

jaro je tu a mnozí z Vás se již poohlížejí po obnovení svých šatníků. Ti, kteří si přitom brousí jehly svých šicích strojů na své nové tvůrčí projekty nyní zveme k prohlédnutí nových materiálů mezi nabídkou bio metráže, z nichž snadno vytvoříte od něžných elegantních halenek až po pevné pánské kapsáče. Přejeme příjemné objevování. :)

Bambusová metráž

Čtyři nové proužkované přírůstky mezi bambusovým "hedvábím" jsou naší oblíbenou alternativou k jinak umělým podšívkám. Vhodné jsou však samozřejmě i na plnohodnotné použití, jen nezapomeňte, že právě materiály s obsahem bambusové viskózy jsou ty jediné v naší nabídce, které nelze bio certifikovat. Na druhou stranu jsou vítanou finačně dostupnější možností, pokud nechcete do podšívky investovat za pravé hedvábí.

bio plátna 100% biobavlna

Kolekce kostkovaných pláten Vám v bílé, natural a černé jistě připomenou klasické čtvercové plenky, na jejichž výrobu jsou především určeny, ale v barevných variantách vytváří nádherné tlumené rustikální a úžasně padavé materiály na ležérní košile, tuniky, šaty, atp...

Dětský oboulíc biobavlna

Něžné natural oboulíce s pastelově modrým potiskem jemných proužků a tuleňů Vás určitě nadchnou. Potisk je velmi kvalitní, na dotek není poznat. Skvělé na dětské i hravé dospělácké oblečení. :)

Twill biobavlna s elastanem

Dlouho jsme čekali na kvalitní biobavlněné kalhotoviny s elastanem  (neboli lycrou) a nyní jsou zde! Bílý, natural, šedý a černý twill s 2 % elastanu je ideální na jakékoliv úzké střihy kalhot, sukní, sak a podobně, protože díky obsahu elastanu drží tvar a nevytahuje se ani v zátěžových oblastech.

Kanvas 100% biobavlna

Na kalhoty jsou dokonalé i tyto nové barvy v kolekci walsal, což jsou středněgramážní kanvasy. Dámy i pány určitě potěší zejména pokud touží po kapsáčích a podobných pevných kalhotách/kraťasech. Nové barvy spolu hezky ladí a mají příjemné, jarně veselé odstíny.

Biobavlněný newsletter?