Zajímavé odkazy

Stránky jsou optimalizovány pro Firefox a Operu. Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Přátelé, partneři a zajímavé odkazy

Tyto stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Firefox a Opera.

Pro správné fungování obchodu je třeba mít zapnuty cookies.

Jaro v ložnici: nové bio povlečení AMWA Joli

Jaro vesele klepe na dveře už několik týdnů a právě dnes přišel čas k jejich otevření: první jarní den roku 2014.

A je to právě dnes, kdy i my otevíráme novou řadu bio povlečení, která přímo dýchá jarní radostí a lehkostí.

Inspirována barevnou oblázkovou pláží stylizovanou do tří hravých designů svěžích barev, řada bio povlečení AMWA Joli Vás naladí na bezstarostnost a hravost, kterou dobře znáte z dětských let.

Zachumlejte se do jednoho z designů AMWA Joli, zapomeňte na rutinu každodenních starostí a vpusťte do sebe pocit lehkosti. Probouzejte po noci strávené v čistých bio lůžkovinách odpočatí a čilí a vykročte vstříc úkolům nového dne s hravostí a bezstarostností.

100% biobavlněné povlečení AMWA Joli vyrábíme z materiálů, které jsou kompletně certifikovány nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikací GOTS ve velikostech pro dospělé i pro děti a na Vaše přání též v zakázkových (prodloužených) rozměrech či jakýchkoliv barevných kombinacích povlečení a prostěradel.

Koupí certifikovaného biotextilu pomáháte chránit životní prostředí a zdraví lidí, kteří se podílejí na jeho výrobě. Myslete i na své tělo - bio lůžkoviny AMWA Organic Vám vytváří čistý a zdravý prostor pro Váš každodenní odpočinek a navrací přirozené prostředí do Vaší bezprostřední blízkosti. Více zde.

Děkujeme za Vaši dobrou volbu, která pomáhá měnit svět v lepší místo pro život a přejeme Vám, aby každý Váš den byl naplněn radostí a dobrou náladou.

Biobavlněný newsletter?